Yeni Foça da Nerde Balık Yenilir

3 Ocak 2018by BoldThemes0

Tansay Balık Restaurant-Yeni Foça -İzmir

Tansay Balık Restaurant – Ali Stair Cad. No. 9  Yeni Foça-İzmir

Yeni Foça ya giderseniz kesin uğrayın..Salaş..Leziz.

Yeni Foça limanının hemen karşısında , Balık Hali nin hemen yanındaki dükkan..Manisalı bir bayan işletiyor..Sanırım iki ,üç yıllık bir mekanmış…Küçük,sıcak,salaş,samimi bir mekan..Mekanın sahibi bayan tam bir hayvansever..

İster mekandan  sardalya tava yaptırıyorsunuz.İster hemen yanındaki Balık Hali nden istediğiniz tazecik balığı alıp pişirtiyorsunuz.Mezeleri çok  leziz..Ben  ılık ,güneşli güzel bir kış günü gün batımına gittim..Tamamen tesadüfen oturdum.İlgi ,alaka ,leziz tadlar beni memnun etti. Meyhane müziklerini ardından Yunan müziklerini çalmaları ise mest etti.

Kış olduğundan ve hafta içi olduğundan Yeni Foça sahili boş ve sakindi…Kendi sahilinde kendi evinde balık,rakı keyfi yapıyormuş gibi hissettim…

Sosyal Medyada Paylaşın!

BoldThemes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!