KÜFÜR.!!!

Türkiye nin hastalığı..

Kaldırımda üç adam karşıdan gelen bir arkadaşlarını bekliyorlar.. İçlerinden biri yaklaşmakta olan arkadaşına ” bu ne biçim kıyafet lan pezevenk misin sen” dedi. Adam yüzünde güller açar şekilde cevap verdi ” Ne pezevenkliğimi gördün, orospu çocuğu. Ananı mı sattım.” Sonra kahkahalarla sarılıp öpüştüler. Belli ki iyi arkadaşlar. Öğrenim düzeyleri, kültürleri, meslekleri ne bilemem ; zaten bir anlamı da yok, hemen herkes böyle.

Çok ilginç değil mi. ” Göster amcana pipini ” ile başlayan süreç nereye geliyor. Beni esas şaşırtan bu küfürleri gülerek karşılayanların, “bana küfür etti” diye daha sonra başka birine saldırmaları. Bir de futbolcu yorgunluk ve can havliyle “ittir git” dediğinde tepki gösterip ayağa kalkan rakip takım taraftarının hep bir ağızdan ” sahaya ineriz, ananızı …..” diye anırmaları çok şaşırtıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın!

Murat KARTALKAYA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!