İlluminati-Seytanın Veliahtları ve Kudüs

9 Aralık 2017by BoldThemes2

İlluminati ile ilgili şimdiye kadar  çok şey duydum ama  kitap ile birlikte bu kadar derinlemesine inceledim.

(Daha incelemem bitmedi..)

Bu Kitap ABD de 1995 yılında basılmış..Şimdiye kadar okuduğum en sert İsrail ve Yahudi karşıtı kitap.

Bu duruma  değineceğim ama, basımından sonraki şu gelişmeler gerçekten mükemmel tespitleri olduğunu gösteriyor..

İlginç Tespitler!

*”Has daire üyeleri ( İlluminati çekirdek kadro ) ,başkenti KUDÜS olan bir Dünya İmparatorluğu kurmak için gerekli planları ve yol haritalarını 2000 yılına kadar tamamlayacaklar.İsrail vatandaşları şımartılacak; Dünya Yahudileri arasında tehlikeli bir etnik ve kibir duygusu oluşmasını sağlayacaklar.2000 yıllarda bu plan gerçekleşirse bu durumdan İsrail ve Yahudi toplumu büyük zararlar görecekler.”                                                                                             Yıl 2017 ve Kudüs ,İsrail in başkenti olarak açıklandı..İlginç!

**1995 de G-7  paktı ( ABD,Japonya,Almanya,Fransa,İtalya,İngiltere,Kanada ) on kralığı oluşturmak için yeni üyeler alacaktır..Bunların ilk ikisi Rusya ve Çin olacak..Sonuncu ise Kudus ün başkent olduğu İsrail olacaktır..”                1997 de Rusya pakta girdi,Pakt G-8 adını aldı.  …..Bir ilginçlik daha !

**Komünizm de çöktükten sonra yeni bir düşman bulunmalıydı.Yok edilecek yeni canavar Milliyetçilikti.Milliyetçiler dünyanın her yerinde şeytanlaştırılacak ve mağara adamları olarak aşağılanacaktı..Karşısında ise Küresel vatandaşlık övülecekti…Üçüncü Dalganın şairleri ve entellektüelleri sınırsız dünyanın,küresel bilincin erdemlerini anlatacaklar” Özellikle son 10 yılda tüm gişe yapan filmler,listebaşı kitaplar küresel vatandaşlığı övüyor..İlginç!İlginç !!!!

**”2000 li yıllarda Kudüs ün Hristiyan,Yahudi,Müslüman mahalleler halinde parçalanmasında yapılan plan şehrin Birleşmiş Milletler idaresinde,uluslararası bir statü verilmesidir .”  İyi de bu benimde düşüncem..Vatikan gibi özel statüde olması gerektiğine inanıyorum ..Çok ilginç yaaa,çok ilginç !!!

Şimdi gelelim kitabın yorumuna ;

1- Yazarı Texe Marrs, bir din adamı olsaydı..Koyu bir İncil Hristiyanı olarak kitabın omurgasını “dünyayı İncil Hristiyanları kurtaracak” fikrini doğal bulabilirdim.Ama yazar Elektronik iletişim sistemleri ve uzay çalışmalarında üniversite hocalığı veya şirket yöneticiliği yapmış bir  bilim adamı..Kilise nin başkanı olması sanırım pozitif görüşlerinin hep içine işlemiş.

2-Yazarın zengin sayılabilecek bir durumu varken zenginleri sürekli şeytanın iş birlikçileri gibi göstermesi de komik.İlluminati gerçek ise bundan en çok zarar alacaklar bence zenginler olacaktır..Dünyanın %50 sini garibanlar oluşturuyor..Onlar için yönetiminin kimde olacağının ne önemi var ki..Ama dünya ekonomik gücünü elde tutanlar 10 ailenin kölesi olmaktan ne kadar mennun olurlar ki !

3-Masonları paramparça etmiş..Masonluğu pek bilmemekle birlikte her  dinin masonluktan neden nefret ettiğini anlayabiliyorum..Bildiğim kadarıyla masonlar için İsa nın,Musa nın,Hz.Muhammed in, Zerdüşt ün,Buda nın birbirinden farkı yok..Hepsine aynı saygıyı gösteriyorlar ya da hiçbirini önemsemiyorlar..Hata yapmayayım tam bilemiyorum..Kitapta illumaticilerin hepsinin Mason olduğu kesin.

4-Masonlar ,tüm dünya yönetimini elinde tutuyorlar..ABD başkanı olmak içinde,Viyana Orkestrasına şef olmak içinde,Türkiye de iktidar olmak içinde Mason olmalısın..Türkiye deki tüm partilerin iktidar olmadan önce ABD ye gidip Mason derneklerini ziyaret etmeleri boşa değil mi yoksa !?..Osmanlı dan günümüze Türkiye deki Masonları ve Mason dernekleri de incelemek gerek aslında..

5-İlluminaticilerin en belirgin  özellikleri a-Mutlaka Mason b – CFR ( Dış İlişkiler Konseyi ) üyesi olmak ( Türkiye de yan kuruluşu var ) c – TLC ( Üçlü  Komisyon ) üyeliği d- Bilderberg Üyelikleri….Bunlara kim üye diye aramak için zaman harcamayın; bak bak bitmiyor çünkü..Dünyanın bilinen tüm başkanları,kurumları,kuruluşları,şirketleri,medya grupları hatta tüm iyi niyet kuruluşları ,ceo ları,cumhurbaşkanları.

6-Fransız devrimi,Amerika Kuzey-Guney savaşı,Bolşevik devrimi,Stalin,Hitler,Napolyon,Kominizm,Tüm savaşlar,Nazizim,1990 yıllardaki tüm katliamlar (Bosna ve Afrika ülkeleri ),Tüm terorist eylemler ( NY Ticaret merkezinin bombalanması ) hepsi İlluminatinin eserleri..Bu durumda Dünya Ticaret Merkezi kulelerine uçakların girmesi de kesin İlluminati…

7-Tüm kötülükleri böyle bir gruba yüklemek bana mantıklı gelmiyor..Bireysel olarak insanın kötü olmak gibi bir hakkı yok mu arkadaş..Üstelik dünyadaki tüm iyi niyet örgütlerini de bu grup yaratıp güçlendirdiğinden özgür bir birey olarak iyi olmak şansında yok..

8-Tüm insanlık tarihinin bu grubun yazdığını söylemek insan aklına,ruhuna da hakaret bence..Tamam algı yönetimi var,tamam her karar gerçekte kendi kararımız değil ama  beyinsiz maymunlarda değiliz …

10-İlluminatinin on krallığını yukarıda yazdım .Peki aileleri kim ? a- Rothschild b- Rockefeller c- Habsburg  d- Juan Carlos e-Bronfman f- Lord Peter Carrington g- Harry Oppenheimer ….Bu ailelerin maddi büyüklükleri ölçülemiyor.

11-Bu güçlü aileler ve ülkeler dünyayı birlikte yönetemez..Tarihin hiç bir döneminde gücü elinde tutanlar bunu bölüşmezler..Dünya tarihi ailelerin ve ülkelerin güç savaşı olmadı mı şimdiye kadar..Mantıklı değil yani.

12-İlluminati şeytanın havarileri mi ..İnsanın içgüdüsü parayı ve gücü sever..Bunun için şeytana gerek yok ki..Bir de İnsan neden şeytana tapar ki…Allah ,insanı tüm yaratıklarından üstün yarattı ve tüm yarattıklarının ona secde etmesini istedi..En sevdiği meleği olan şeytanı secde etmediği için kovdu..Kendinden daha aşağıda bir yaratılana neden tapasın,manyak mısın !?

13- Bu kitapta beni ençok üzen Bill Cilinton oldu..ABD başkanları içinde sevdiğim tek adamdı..Adam sırtlan çıktı. İlluminatinin en yalakası,en ahlaksızı…:::))))

14-İlluminati haberleşmenin,globalleşmenin çok az olduğu Hitler,Stalin dönemlerinde dünyanın kralı olamadıysa bundan sonra zor olur bence..Sosyal medya ağıyla herkes her bilgiye ulaşıyor…Film,kitap,televizyon ile etkile,algı yarat.İş bitmiyor ki,insanların büyük çoğunluğu sosyal medyada istediğini yapıyor..Sen istediğin kadar televizyonda “ordu Kudüs e ” diye yayın yap..Sosyal medya da zehir gibi gençler kan dökülerek Kudüs ün kurtulamayacağını biliyorlar ,neler yaparız diye paslaşıyorlar..

15-Dünyanın en büyük kralığı olsanda herşey bilgisayarlarında değil mi ? Pentagon bile hacklendi..Senin krallığını yarın 20 yaşında bir genç hackleyemez mi ?

16-Bir de  tüm görsellerde ,ikonlarda illuminati veya şeytan bulma sevdası nedir arkadaş..Tüm komplo teorilerinde var bu durum..Tüm yeni yazar kitaplarında da..Rahmetli anneannemin Memeli lakaplı bir komşusu vardı..Resmen birbirlerine düşmanlardı..Yılda 10 defa karakolluk oluyorlardı..Anneannemin evinde ne bir aksilik olsa ya da o zamana kadar görülmemiş bir görsellik olsa hemen Memelinin yaptığı büyüye yorulurdu..Bir kedinin yutup sonra pisliğiyle beraber çıkardığı ip yumağının büyü olduğuna 10 yaşımda bende inanmıştım doğrusu..:::)))                       Örneğin ; çember için  güneş tanrısı,yılan filan diyorlar..Böyle yapılmış olanda vardır ama her çember bunu mu gösterir.Olimpiyat ablemini bile şeytan görseli diye yorumlamışlar..İki meme ya da popo çiz desen en kolay nasıl çizilir..Yan yana iki  çember..::::))))

Yine de mutlaka okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum..

Mutlaka okunmalı..

Sosyal Medyada Paylaşın!

BoldThemes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!