Home Deus

14 Mayıs 2017by BoldThemes0

Mutlaka okunması gereken bir kitap.

Allahım neler olmuş, neler oluyor, neler olacak diyen beyninizden gelen balata yanığı kokusu sizi korkutmasın..

Ben ne kadar vizyon cahiliyim diye kendinizi yıpratmayın. Tv programında ” sakız çiğnersem orucum bozulur mu ” diyen izleyici ve ona ilmi cevap veren uzmanı parçalamak isteyişinize takılmayın sadece, ihtimalleri okuyun.

Genel olarak tatmin olmadığım yerlerde var kitap bitince. Yapay zeka, insanın yerini alma olasılığı. Beyninin %15 ini bile kullanmayan insan, yapay zeka yaratırken kendi beynini hiç geliştirmeyecek mi yani.

Bireysellikten, sadece veri olmaya gidiş. Zaten vardı. Anonimler, atasözleri bu zaten….

Binli yıllarda Hallacı Mansur, ” ben Allah ım ” demiş. Bin kusur yıl sonra geldiğimiz yer aynı. Tüm evreni içine alan bilgi ağı.

Sosyal Medyada Paylaşın!

BoldThemes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!