Hain kalkısma sonrası

18 Temmuz 2016by BoldThemes1

Öncelikle her zaman olduğı gibi sakin olmanızı rica ederimm..

Son iki yılda defalarca gördüğümüz gibi şokların arkasından yaptığımız panik hareketler hep zarar ettirdi..

Aşağıda yazdığım rakamlar nerdeyse tuttu..Diyeceksiniz ki böyle bir şok olmasa tutmazdı..Son iki yıldır hep ani şoklar oldu ve ben haklı çıktım…Demek ki şoklar artık gündelik yaşamımızda..

Ben tekniğe bakıyorum ve inanıyorum..Dolar kesin 3,00 olacak derken teknikten dolayı söylüyorum.Bir pozisyon alışı görüyorum ..Bahane nasılsa bulunur..Kalkışma olmaz ,bakışma olur ama bir bahane bulunur..

Kısa vade 2,97-3,00 usd ve 3,27-3,31 euro için satış yerler devam ediyor..Alış için halen usd de 2,87 civarı ve euro da 3,22 civarı alış yapmaya devam edilir..BIST te 2,90 usd den dönüş oldu ..2,55 usd civarından yine alış denenir..

DİKKAT NOT ;

Tecrübelerim bana şunu söylüyor..Bu hafta sonu yaşananları uluslararası oyuncular unutmaz ve affetmez..Bir ay mı olur üç ay mı olur bilemem..Ama gereken ortam yaratılınca bunun bedelini ağır ödetirler.
Önce herşey yolunda,demokrasi kazandı ,TL ne sahip çık kampanyası filan ortalıkta toz pembe bulutlar yayılır..CD çalara, oyun havası cd si konulur.Herkes, 3-5 ortaya oynama gelmeye başlar…Sonra ortalık ateşlenir..
Amanın gerdan kırmalar,göbek atmalar..
Sonra bir anda müzik biter..Herkes sandalyesine ,masasına oturmaya geri döner..Bir bakarlarki ne masa kalmış ne sandalye..Onlar oynarken birileri,herşeyi toplayıp gitmiş..

 

Sosyal Medyada Paylaşın!

BoldThemes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!