Dilediğince !

8 Aralık 2019by Murat KARTALKAYA0

Hayatı dilediğince yaşa. İllah erken kalkmak gerekmiyor. İşin yoksa öğlene kadar uyu. Gece sabaha kadar otur. Birisi bu çok faydalı diye iki olumlu cümle kurdu diye hayatını değiştirme, gönlünce yaşa hayatı.

Birisi meşhur diye senden daha iyi bilmiyor hayatı. En iyi sen bilirsin en iyi sen anlarsın en güzel sen yaşarsın hayatı.

Dur, sakin ol, dinle herkesi ama sen yaşa hayatı gönlünce. Hiçbir düşünce, inanç, öğreti, din senden daha önemli yada bilgili değil. Herkes den  faydalan, öğren ama kimse olma sen ol.

İstersen namaz kıl, spor yap, meditasyon yap, ister Yaradana inan, ister inanma ama  sen ol.. 

Sosyal Medyada Paylaşın!

Murat KARTALKAYA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!