Dikkat ! Lider Aranıyor.

Hiç ortalıkta LİDER görebiliyor musunuz?! İblib’ te 36 şehit verdiğimiz günden iki gün sonra AKP li Cumhurbaşkanı çıkıp yorum yapmıştı. Virüs Türkiye’de görüleli ve dünya yangın yerine döneli bir hafta oldu. Asrın lideri yine ortada yok.

Sadece o değil, muhalefet liderleri de yok. Sanki bu ülkede siyasi partiler yok. Birinin ayağı takılsa günlerce konuşan siyasiler uzaya gittiler sanırım. Prof Tanju Tosun hocanın dediği gibi” Partilerin merkezden taşraya uzanan örgütlerinde depremde konuşabilecek mühendis, sağlık krizlerinde konuşabilecek tıp uzmanları, ekonomik krizde konuşabilecek uzmanlar, bilim insanları yok denecek kadar az. Varsa yoksa taşra müteahhitleri, taşra avukatları, taşra esnafları.”

Konuyu çarpıtmayın. Bunlar neden var demiyoruz. Diğerleri neden yok diyoruz. Ne yazık ki durum bu.

Sosyal Medyada Paylaşın!

Murat KARTALKAYA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!