Darbe ve Suikast!

16 Mayıs 2020by Murat KARTALKAYA0

Son günlerde siyaset uzmanları, gazeteciler ve astraloglar ısrarla iki olaydan bahsediyor. . DARBE ve SUİKAST. Bu ülkede 1960, 1971, 1980, 1997, 2016 yıllarında darbeyi kim yaptı ya da kalkıştı. Ordu. Bu güç sadece orduda olabilir öyle değil mi. Sen 2016 daki darbe girişiminden haberi olmayan Genel kurmay başkanını Savunma bakanı yaparsan bu söylentiyi önleyemezsin tabi. Ama bu Sn Erdoğan’a hakaret. Hadi 15 temmuzu göremedi, kandırıldı. Bir daha böyle bir şeye izin verir mi!? Bu söylem Sn Erdoğan’ın otoritesine hakaret oluyor bence.


Diğer iddia suikast. Bu ülkede kaç lider öldürüldü suikast sonucu. Kim yapacak bu suikastı. Suikast, siyasi güç açısından suikasta uğrayana prim sağlar. Burada Sn Erdoğan’a yine haksızlık yapılıyor. Sn. Erdoğan’ın böyle basit oyunlara gereksinimi yok, yapmaz da. Ha muhalefetten birine olursa ve Allah korusun can kaybı olursa ülke karışır mı karışır. Sadece can kaybı olursa ama. Yoksa tırs. KILIÇDAROĞLU nu yumrukladılar, linç ediyorlardı. Ne oldu!? Hiçbir şey.. O yüzden bırakalım bu darbe ve Suikast geyiklerini.

Sosyal Medyada Paylaşın!

Murat KARTALKAYA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!