AKP VE CHP

Türk siyaset hayatı bu kadar ballı bir parti görmemiştir. Ekonomi çöktü, işsizlik zirve üstüne zirve yaptı, mülteciler büyük sorun oldu, İblib şehitleri yürekleri deldi, Putin’in ayağına gidip öldüğümüz için özür dilendi. Ekonomi, iç ve dış siyaset çöktü. Corona virüsü çıktı, her şey unutuldu. Şu virüsten kurtulalım Allahın izniyle.

Bu arada CHP nin de verilmiş sadakası varmış. Son bir yılda ne çok facia yaşadık. Deprem, sel baskını, hortum, savaş, çığ, salgın. Bunlar CHP iktidarında olsaydı yazık CHP lilerin ne uğursuzluğu kalırdı ne abdestsizliği ne Allahsızlığı, ne günahkarlığı. CHP olsaydı Allahın laneti olurdu. Oysa şimdi Allah kullarını imtihan ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın!

Murat KARTALKAYA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BİLGİLENDİRME
(1) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
BİLGİLENDİRME
(2) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.
SOSYAL MEDYASosyal Medyada Beni Takip Edin!

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Her Hakkı Saklıdır. © Murat KARTALKAYA 2021
Web Tasarım: Krafthink

Sosyal Medyada Paylaşın!