Hakkımda

Spread the love

 

Ocak 1966 İstanbul doğumluyum. Samatya Hastanesinde denize nazır doğmuşum.Sanırım o yüzden denize karşı oturup sohbet etmeye bayılırım.

İlkokulu İstanbul da,Ortaöğrenimi İzmir de bitirdim.Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F  de başladığım üniversite hayatımın son iki yılını Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F de yatay geçişle  bitirdim..
     İlkokulu bitirdiğimden beri  hem çalıştım hem okudum..Ne işler mi yaptım..
Neler yapmadım ki…Kuyumculuk,ayakkabıcılık,pazarcılık,iplik fabrikasında işçilik,fotoğrafçılık,bakkal çıraklığı,otobüs muavinliği,muhasebecilik,pazarlamacılık, tiyatroda figüranlık,yatırım uzmanlığı,bankacılık..
     Profesyonel hayatım ise 1990 yılında Halkbank ta başladı..Sonrasında Ata Yatırım,Esbank,Turkıshbank,HSBC bank ve kısa dönem Teb ile devam etti.
Muhasebe.kredi,yatırım uzmanlığı,bireysel pazarlama departmanlarında 26 yıl çalıştım..Memur olarak başladığım mesleği, Bölge Bireysel satış yöneticiliği de yaparak en son Şube yöneticiliği ile sonlandırdım..
     Mesleğimin gerektirdiği tüm  eğitim,belge ve lisansları aldım..BES sertifikasına sahibim..SPK nın  İleri düzey,türev,kurumsal yönetim ve kredi-risk lisanslarına sahibim..Bu lisansları ilk alanlardanım..Bir işine yaradı mı diye sorarsanız;Hayır hiçbir işime yaramadı..Bu lisanslar kariyerime hiçbir etki yapmadı..Komik  ama şube yöneticiliği ve üstünde bu lisanslara gerek duyulmadı..
     Fenerbahçeliyim..Lise dönemlerimde Beyaz Gölge dizisi gazıyla basketbol oynadım..Ortaokuldan beri  öykü ve şiir yazarım..Okumayı  öğrendiğimden beri ne bulursam okudum..Okumayı sevdiğim kadar film seyretmeyi de .çok severim.
Tarihe meraklıyım..Tarihi bilmeden geleceği şekillendiremeyeceğimize inanırım..